O MNIE


KuchniaAni.pl

 

Miło mi, że tu trafiłeś, czytasz, gotujesz ze mną. Napiszę zatem kilka słów o sobie..

Uwielbiam gotować, odkrywać, łączyć smaki, kulinarnie kombinować. Tworzę, próbuję i urozmaicam dania cały czas. Gdy dostrzegłam tę ponadprzeciętną miłość – zaczęło się na dobre, a kuchnia stała się jeszcze większym sercem domu. Dzielę codzienność z moim kulinarnym, elektronicznym pamiętnikiem. Ten blog to moje miejsce w sieci, kulinarny azyl, do którego wracam z radością i z wielkim apetytem. To zbiór dań, tych mniej lub bardziej popisowych, lecz zawsze domowych, sprawdzonych, od serca. Odpoczywam gotując jakkolwiek to brzmi 😉

Dzięki pasji kulinarnej byłam częstym gościem programu „Pytanie na śniadanie”, w którym dzieliłam się z Wami radami na temat gotowania i codziennych praktyk w kuchni.

Gotuję dla rodziny, bliskich, dla siebie. Doceniam, tworzę i dbam o relaks podczas posiłków, harmonię i spokój. Moją weną jest moja rodzina, kuchnia staropolska, ciekawe smaki świata, ludzie, którzy z pasją opowiadają o jedzeniu oraz najbliżsi, którzy odnosząc puste talerze proszą o więcej. Uwielbiam karmić ludzi, tworzyć potrawy wszelakie i miłą atmosferę, być radosną i potrzebną. Wielkie uśmiechy na twarzach moich bliskich po wspólnym biesiadowaniu i celebrowaniu potraw motywują mnie do starania się o każdy coraz lepszy dzień, nie tylko w kuchni!

 

Na blogu KuchniaAni.pl znajdziesz przepisy na potrawy błyskawiczne i łatwe lub bardziej czasochłonne, fit, mięsne czy wege, wyszukane, tradycyjne, zainspirowane książkami, tv, blogami po fachu, życzeniami rodziny czy samym głodem. W kuchni cenię dobre jakościowo produkty, świeże owoce, warzywa, aromatyczne zioła. Im mniej soli i cukru, tym lepiej. Czytam etykiety.

Miło mi będzie, gdy dołożę cegiełkę do Twojego codziennego menu, zajrzysz, polubisz, pogotujesz, zasmakujesz mojej kuchni i zostaniesz na dłużej. Weź kubek ulubionej herbaty i zrelaksuj się planując kolejny smakowity dzień z blogiem KuchniaAni.pl. Niech połączy nas smak i ciekawość kuchni!
Kończąc, życzę Ci kulinarnego natchnienia i energii do gotowania, odwagi do próbowania, udanych wypieków (na twarzy również;), słodkości na co dzień! Jednocześnie dziękuję za Wasze wszystkie komentarze, wiadomości, polubienia, które dodatkowo motywują do dalszych kulinarnych działań.

Pozdrawiam. Ania


© Kuchnia Ani 2016-2024 | Wszystkie zdjęcia oraz teksty są własnością Autorki bloga KuchniaAni.pl. Kopiowanie, przetwarzanie i
rozpowszechnianie bez wiedzy i zgody Autorki jest zabronione.